14:43, 03 Червня 2020

До обласного бюджету Волині вноситимуть зміни

Обласний бюджет отримає понад два мільйони субвенцій.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Сьогодні, 3 червня, у режимі відеоконференції відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики. Депутати розглянули кілька проектів розпоряджень голови ОДА.

Зокрема, погодили проект розпорядження Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 році.

З пояснювальної записки до проекту відомо, що до обласного бюджету передано   субвенції з  інших бюджетів загальним  обсягом 2,428 мільйона гривень.

Кошти спрямовуються на співфінансування будівництва, реконструкції та капітального ремонту амбулаторій загальної практики сімейної медицини (848,5 тис. грн) та на придбання телемедичного обладнання для цих амбулаторій (93,5 тис. грн), що здійснюються за рахунок залишку коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, замовником робіт по яких є департамент інфраструктури облдержадміністрації. Зокрема:

– з Ківерцівського районного бюджету на співфінансування проекту «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини на 1-2 лікаря з житлом на вулиці Шевченка, 17 в с. Журавичі Ківерцівського району – нове будівництво» на суму 200 тис. гривень;

– з бюджету Зимнівської сільської об’єднаної територіальної громади на співфінансування проєкту «Льотничівський ФАП – реконструкція під Льотничівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини в с. Льотниче Володимир-Волинського району Волинської області» на суму 448,5 тис. гривень;

– з бюджету Устилузької міської об’єднаної територіальної громади на співфінансування роекту «Устилузька амбулаторія загальної практики сімейної медицини м. Устилуг, вул. Івана Франка, 9 Володимир-Волинського району – капітальний ремонт приміщення» на суму 200 тис. гривень.

Обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості передбачений на придбання 1-го комплекту телемедичного обладнання для амбулаторії загальної практики сімейної медицини становить 99 тис. гривень.

Для забезпечення співфінансування придбання телемедичного обладнання передали інші субвенції:

– з Іваничівського районного бюджету на загальну суму 19,8 тис. гривень на співфінансування придбання телемедичного обладнання для амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Лесі Українки, 1, с. Гряди Іваничівського району» (9,9 тис. гривень) та для амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Селянській 14а, с. Луковичі Іваничівського району (9,9 тис. гривень);

– з бюджету Старовижівської селищної об’єднаної територіальної громади на загальну суму 19,8 тис. гривень на співфінансування придбання телемедичного обладнання для амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Б.Хмельницького, 113, с. Мизове Старовижівського району» (9,9 тис. гривень) та для амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Шевченка, 6, смт Стара Вижівка Старовижівського району (9,9 тис. гривень);

– з бюджету Маневицького районного бюджету на загальну суму 44 тис. гривень на співфінансування придбання телемедичного обладнання для амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Сокола, 103, с. Старий Чорторийськ Маневицького району (11 тис. гривень), для амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Луговій, 51, с. Троянівка Маневицького району (11 тис. гривень), для амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Шкільній, 3, с. Цміни Маневицького району (11 тис. гривень), для амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Шкільній, 3, с. Чорниж Маневицького району (11 тис. гривень);

– з бюджету Любомльської міської об’єднаної територіальної громади на співфінансування придбання телемедичного обладнання для амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Радянській, 45, с. Почапи Любомльського району в обсязі 9,9 тис.гривень.

Крім того, з Ківерцівського районного бюджету на будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с. Башлики Ківерцівського району додатково до обласного бюджету передано субвенцію в сумі 1 286 тис. гривень. Проект планується реалізовувати до кінця 2021 року із залученням у поточному році коштів державного фонду регіонального розвитку обсягом 24 823,6 тис. гривень. Проектно-кошторисна вартість об’єкта становить 113 791,6 тис. грн, рівень будівельної готовності станом на 01.01.2020 року – 23 відсотки.

На співфінансування субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» передано іншу субвенцію з Турійського районного бюджету обсягом 200 тис. гривень. Пропонується збільшення обсягу капітальних видатків управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації на виконання інвестиційних проєктів в рамках реформування регіональних систем охорони здоров’я для здійснення заходів з виконання спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проєкту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Крім того, відповідно до звернення управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації від 20.05.2020 року №1218/1.13/2-20 пропонується внести зміни до показників обласного бюджету. Зокрема, за рахунок нерозподіленого залишку коштів субвенції з обласного бюджету за КТПКВК МБ 9740 «Субвенція з місцевого бюджету на здійснення природоохоронних заходів» збільшується обсяг субвенції Камінь- Каширському районному бюджету на суму 120 тис.грн. на виконання природоохоронного заходу «Реконструкція гідротехнічної споруди ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Карасин Камінь-Каширського району».

Відповідно до фактичних нарахувань проводиться перерозподіл субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни з урахуванням залишків невикористаних сум зазначеної субвенції. Зокрема, збільшуються бюджетні призначення Старовижівському районному бюджету за рахунок  невикористаних асигнувань бюджету Луцької міської об’єднаної територіальної громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: