13:32, 26 Березня 2021

Для закладів освіти Волині придбають шкільні автобуси

На умовах співфінансування державного бюджету та місцевих бюджетів для шкіл Волині планують придбати шкільні автобуси.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Про це стало відомо під час засідання комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики 25 березня.

Як зазначив директор департаменту фінансів обласної державної адміністрації Ігор Никитюк, до обласного бюджету з державного бюджету грудні 2020 року виділили додатково 18,376 мільйона гривень освітньої субвенції на придбання шкільних автобусів, у тому числі обладнаних місцями для дітей з особливими освітніми потребами. Крім того, станом на 1 січня 2021 року на рахунках обласного бюджету утворилися залишки освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в сумі 454 тис. грн. на придбання шкільних автобусів.

«Придбання шкільних автобусів здійснюється шляхом централізованої закупівлі на умовах співфінансування з місцевих бюджетів. З метою забезпечення такого співфінансування, з місцевих бюджетів області обласному бюджету виділені інші субвенції у загальній сумі 1,48 мільйона гривень, в тому числі: з бюджету Рожищенської міської територіальної громади в сумі 610 тис. грн, з Нововолинської міської територіальної громади в сумі 570 тис. грн, з Затурцівської сільської територіальної громади в сумі 300 тис. грн.», – повідомив Ігор Никитюк.

Загалом, надійшли документи від 27 громад на придбання 31 шкільного автобуса. За словами заступника начальника управління освіти Волинської ОДА Тетяни Соломіної, є певні умови для закладів куди громади вважають за потрібне придбати автобус.

«Претендувати можуть, найперше, опорні заклади або ті заклади, які доєднують філії і їм треба реорганізувати свою мережу, а також ті, ступінь яких був понижений або буде понижений і яким треба організувати довезення дітей. В придбанні автобусів, пріоритет надається тим закладам, яким потрібно довозити учнів з особливими освітніми потребами», – підкреслила Тетяна Соломіна.

Загалом автопарк шкільних автобусів складає 233 одиниці. До слова, минулого року придбали 15 шкільних автобусів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: