14:13, 02 Червня 2020

Для волинських медиків планують придбати 47 позашляховиків

Тендери на придбання службових автомобілі марки Renault Duster для медичних працівників амбулаторій загальної практики сімейної медицини, оголосять днями у Волинській облдержадміністрації.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

На ці потреби на Волинь надійшла субвенція із державного бюджету місцевим бюджетам у розмірі 23,5 мільйона гривень. За словами голови Волинської облдержадміністрації Юрія Погуляйка, за державні кошти придбають 47 нових автомобілів-позашляховиків.

«Цього року ми націлені завершити будівництво 6-ти амбулаторій нового типу та укомплектувати їх новенькими авто. Ще 41 службовий автомобіль придбаємо і передамо у діючі амбулаторії 16-ти районів області. Новий транспорт дозволить сімейним лікарям безперешкодно виїхати на прийом до пацієнтів у найвіддаленіші села, особливо, якщо вони за станом здоров’я не можуть самі відвідати амбулаторію.

Зараз, у часи епідемії коронавірусу, як ніколи раніше, усі оцінили наскільки важливо швидко і якісно та вчасно надати медичну допомогу. Тому нові реалії сільської медицини мають всі шанси спростити життя людей, які раніше змушені були долати десятки кілометрів, аби отримати кваліфіковану допомогу лікаря», – зазначив голова ОДА Юрій Погуляйко.

Цього року службовий транспорт запланували придбати для медичних працівників амбулаторій загальної практики сімейної медицини таких населених пунктів Волині:

у Ківерцівському районі с.Журавичі, с.Дерно та смт.Цумань;

у Маневицькому районі с.Красноволя, с.Цміни, смт.Колики, с.Боровичі, с.Прилісне;

у Рожищенському районі: с. Сокіл, с.Щурин, с.Переспа;

у Любомльському районі:с.Головне, с.Згорани, с.Олеськ, с.Почапи;

у Ковельському районі: с.Дубове, с.Заріччя, смт.Голоби, с.Облапи, с.Поворськ;

у Володимир-Волинському районі: с.Зимне, с.Березовичі;

у Горохівському районі: с.Підбереззя, с.Бужани, с.Шклінь;

у Камінь-Каширському районі: с.Бузаки, с.Хотешів, с.Тоболи, с.Видерта;

у Ратнівському районі: с.Гірники, с.Жиричі, с.Межисить, с.Самари;

у Старовижівський районі: с. Буцинь, с.Мизове;

у Турійському районі: с.Купичів, с.Луків;

у Любешівському районі: смт.Любешів, с.Ветли;

у Луцькому районі: с.Забороль, смт.Рокині, смт.Торчин;

у Іваничівському районі: с.Старий Порицьк, с.Промів;

у Локачинському районі: смт.Привітне;

у Шацькому районі: смт.Шацьк.

Згідно технічних вимог Департамент інфраструктури Волинської ОДА планує закупити нові (не раніше 2019 року випуску) автомобілі «Renault Duster 1,6 Life 4х2 МТ» білого кольору або еквівалент з гарантійним терміном не менше 5 років.

До слова, у минулому році по цій програмі вже придбали 15 автомобілів, які вже допомагають обслуговувати сільське населення працівникам амбулаторій сімейної медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: