19:20, 19 Травня 2020

Депутати Волиньради призначать нового керівника центру «Спорт для всіх»

21 травня завершується термін дії контракту з нинішнім керівником Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Володимиром Новосадом.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Сьогодні у форматі відео конференції засідала постійна комісія з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму.

На порядку денному в депутатів – лише кадрові питання.

Зокрема, комісія розглянула питання про директора Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». 21 травня завершується термін дії контракту з нинішнім керівником Володимиром Новосадом. 23 квітня він подав до обласної ради заяву про звільнення із займаної посади у зв’язку із завершенням терміну дії контракту та рекомендував призначити т.в.о керівника свого заступника Альону Ковальчук. Депутати до цієї позиції дослухалися та рекомендували голові обласної ради  звільнити Володимира Новосада з посади директора Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»  та  до призначення керівника в установленому порядку покласти обов’язки керівника на Альону Ковальчук.

Пані Альона Ковальчук з 1995 року народження. Має вищу освіту. Займалася жіночим футболом та має низку професійних здобутків у цьому виді спорту.

31 травня завершується термін дії контракту зі Світланою Мещеряковою, яка очолює Регіональний інформаційно-комп’ютерний центр. Тож відповідне кадрове питання також розглядалося на сьогоднішньому засіданні. Голові облради Ірині Вахович рекомендовано звільнити пані Мещерякову із займаної посади та, водночас, призначити її т.в.о. директора Центру.

1 червня завершується термін дії контракту з Леонідом Матвійчуком, який є  завідувачем притулку для дітей служби у справах дітей Волинської обласної державної адміністрації. Комісія рекомендувала голові обласної ради   в установленому порядку звільнити його з посади завідувача притулку та  призначити  тимчасово виконувачем обов’язків керівника.

Постійні керівники усіх трьох закладів обиратимуться за конкурсом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: