22:54, 22 Березня 2019

Депутати Ружина одностайні щодо приєднання до Ковельської ОТГ

На Волині депутати Ружинської сільської ради, що на Турійщині проголосували за приєднання до міста обласного підпорядкування Ковеля (громада-член Асоціації міст України).

Про це повідомляє прес-служба Асоціації міст України.

Це депутатське голосування ще на крок наблизило створення першої на Волині ОТГ на базі міста обласного підпорядкування.

Втім, попереду ще чимало роботи, адже потрібно вносити зміни у Перспективний план формування територій Волині, бо, відповідно до нього, Ружинська сільрада мала б стати частиною Турійської ОТГ. Окрім того останнє слово щодо приєднання тепер за ковельськими депутатами, бо їхні ружинські колеги свій вибір зробили.

До речі, депутати Ружинської сільської ради врахували результати голосування на громадських слуханнях у Городильці та Ружині, де були присутні і жителі Клевецька. Люди на громадських слуханнях теж проголосували за приєднання до Ковельської міської ОТГ.

Нагадаю, що таке рішення не дивне, адже село Городилець практично впаяне в місто залізничників, у Ковеля третій за розмірами бюджет в області після обласного та бюджету Луцька, а в майбутньому він може стати потужним логістичним центром не лише Західної України, але й Східної Європи.

У Городильці та Ружині громадські слухання наприкінці лютого були в один день, і людей зібралося повні зали. Причиною для зібрання став лист-пропозиція від Ковельської міської ради Ружинській сільській, яка об’єднує села Городилець, Ружин і Клевецьк, приєднатися до них та створити Ковельську міську ОТГ. До речі, такі самі листи ковельські владці надіслали до Білинської та Зеленської сільрад, які поки вичікують.

На запрошення Ружинського сільського голови Галини Дишлюк, на ці зустрічі, завітали заступник Ковельського міського голови Михайло Турійський селищний голова Олексій Безсмертний та консультанти Асоціації міст України – з правових питань Валентин Малиновський , із бюджетних – Василь Гром та з питань комунікацій – Тамара Зубенко.

До речі, консультанти діють на Волині в межах проекту «ПУЛЬС», що його Асоціація міст України (АМУ) втілює за підтримки USAID.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: