17:55, 12 Травня 2019

День матері у Луцьку: хода вишитих рушників і встановлення рекорду

Святковою ходою вишитих рушників центральними вулицями міста та встановленням чергового рекорду для «Книги рекордів України» відзначився десятий фестиваль «Вишиті обереги єднання» у Луцьку.

Святкова хода пошановувачів вишитих рушників пройшла від Замкової площі до Театрального майдану, де учасникам фестивалю оголосили про встановлення нового рекорду.

Зі сцени на Театральному майдані лучан вітали представники духовенства ПЦУ та УПЦ МП, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, відомий поет-пісняр Степан Галябарда, автор ідеї фестивалю Віталій Іваницький та представник національного проекту «Книга рекордів України» Олександр Шустерук.

Олександр Шустерук назвав Луцьк «найкращим містом у всесвіті» та відзначив, що тут зафіксували вже 14 рекордів, серед яких найдовший вишитий рушник, найбільший бутерброд з салом, найбільша кількість спожитого сала за годину тощо. Сьогодні учасники фестивалю встановили рекорд у рамках нового флешмобу «Подзвони своїй мамі, привітай її через SMS».

Отже, місто нагородили дипломом «за найбільшу кількість учасників з вишитими рушниками, які зателефонували і надіслали SMS-повідомлення представникам жіночої статі  у свято Дня матері».

Окрім цього, учасники фестивалю сформували велетенський рушник єднання, що простягнувся театральним майданом та вулицею Лесі Українки.

У рамках фестивалю відбувався збір коштів на будівництво духовного гуманітарного центру храму Святого Миколая у місті Волноваха, що на Донеччині. Він споруджується у пам’ять про загиблих волинських бійців та для пошанування усіх воїнів, які віддали життя на сході України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: