17:29, 30 Травня 2020

Цьогоріч планують відремонтувати під’їзні дороги до Володимира-Волинського

Питання ремонту доріг порушили під час робочої зустрічі.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Робоча зустріч першого заступника міського голови Ярослава Матвійчука, нардепа Ігоря Гузя, начальника Служби автомобільних доріг Волині Анатолія Посполітака та його заступника Ншана Антоняна, під час якої обговорили питання ремонту під’їзних доріг до міста, відбулася 29 травня. Зокрема, виділили три основні дороги, де ремонтні роботи мають відбутися уже цього року.

Перша – це відрізок автошляху Р-15 «Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград-Жовква» протяжністю 1,2 км від залізничного переїзду до об’їзної.

На цій частині проектом передбачено заміну асфальтобетонного покриття, нанесення дорожньої розмітки та знакове забезпечення. А також заміна мережі вуличного освітлення і облаштування тротуару.

А беручи до уваги, що поруч цього відрізку дороги розташовані військові частини і у період перебування особового складу у місці їх постійної дислокації там відбувається велике скупчення автомобілів, то обабіч проїжджої частини передбачено стоянки. Такі ж місця для паркування будуть і біля новозбудованих гуртожитків.

Ще одним дорожнім об’єктом, який планують відремонтувати цьогоріч є вулиця Устилузька. Уже розпочалися тендерні процедури. На зазначені цілі у місцевому бюджеті передбачили 22 мільйона гривень. Залишається лише дочекатися рішення антимонопольного комітету та прийняття законопроекту, який  стосується врегулювання проблем тимчасового ввезення техніки та звільнення від оподаткування нерезидента, згідно міждержавного договору між Україною та Польщею, так як роботи на цьому відрізку виконуватиме ода із будівельних фірм сусідньої держави у межах реалізації українсько-польського проекту щодо ремонту дороги Устилуг-Володимир-Волинський.

Також укладається угода щодо будівництва шистівської обїзної .

У ході зустрічі Ярослав Матвійчук підняв питання і ремонту вулиці Зимнівської, яка теж потребує капітального ремонту. Однак, поки воно залишається відкритим.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: