14:35, 17 Липня 2020

Чоловічі ланцюжки – найпопулярніша прикраса сильної половини людства*

Коли йдеться про ювелірні вироби, часто виникають асоціації саме з жіночими прикрасами. Дійсно, видів прикрас для прекрасної половини людства значно більше. Але сказати, що чоловіки в цьому плані обділені, не можна. Для сильної статі виготовляють в основному кільця, печатки, браслети та ланцюжки. Але їх вибір досить великий, щоб кожен чоловік зміг підібрати для себе щось особливе, що підкреслює його характер, стиль і соціальний статус.

Назвати найпопулярнішу серед чоловіків прикрасу не складно. На рівні інтуїції і логічних міркувань можна здогадатися, що це чоловічі ланцюжки. Сучасні ювелірні магазини пропонують широкий асортимент даних виробів. Переконатися в цьому можна, перейшовши за посиланням: https://oniks.ua/categories/man_chains. Однак, щоб вибрати для себе або ж на подарунок чоловічий ланцюжок, варто пам’ятати про рекомендації щодо правильного підбору прикраси.

Як підібрати ланцюжок

На думку більшості людей, ланцюжки — універсальні прикраси. За великим рахунком, так і є. Однак, незважаючи на те, з якою метою Ви вирішили придбати ланцюжок, варто розуміти, за якими принципами відбувається вибір прикраси. Для початку варто визначитися з матеріалом. Ланцюжки в основному виготовляють з різних видів золота, срібла, іноді — платини. Якщо виріб купують на подарунок, необхідна наявність у адресата Вашого подарунка підвіски або хрестика. У цьому випадку доречно буде придбати ланцюжок з такого ж матеріалу. Варто також врахувати, що ланцюжок повинен гармонійно виглядати на шиї. Тобто масивні і довгі прикраси не підійдуть людині з тонкою шиєю. Ще один критерій, на який прийнято звертати увагу, — це тип плетіння. Але тут все залежить від особистих переваг. Тому, якщо прикрасу купують на подарунок, то інформація про те, який саме тип плетіння імпонує майбутньому володарю ланцюжка, буде додатковим плюсом.

Де найкраще купувати ювелірні прикраси

Ні для кого не секрет, що в Інтернеті за цілою низкою об’єктивних причин товари коштують дешевше, ніж в звичайних магазинах. І ринок ювелірних прикрас не став винятком. Однак довіряти, звичайно ж, варто тільки Інтернет-магазинам з гарною репутацією. У вітчизняному Інтернет-сегменті ювелірного ринку можна виділити підприємство «Онікс», магазин якого пропонує широкий вибір прикрас, акції та знижки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: