10:12, 28 Травня 2022

Боратинська громада передала гуманітарну допомогу для жителів Бучанського району

Населені пункти Київщини, зокрема Бучанського району, тривалий час перебували в окупації й найбільше постраждали від дій російських агресорів. Нині деокуповані території «оживають» та поступово повертаються до мирного життя. У цьому місцевим мешканцям допомагають люди з різних куточків України.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

Жителі Боратинської громади також об’єдналися, щоб зібрати допомогу для українців, що постраждали від російської агресії. Гуманітарний вантаж (продукти харчування, одяг, засоби гігієни, дитячі іграшки) для міст Вишневе, Ворзель, Ірпінь, Буча, села Блискавиця доставили депутати Боратинської сільської ради Сергій Ільюк, Юрій Цейко та староста сіл Гірка Полонка, Полонка, Оздів Вадим Веремчук. Під час поїздки відбулася зустріч з головою Вишневої міської ради Іллею Діковим, у рамках якої обговорили можливості подальшої співпраці наших територіальних громад.

«Від імені жителів Боратинської громади доставили продукти харчування та речі першої необхідності для мешканців зі звільнених територій Київщини, – розповідають депутати. – У звільнених містах та селах на власні очі побачили звірства російської армії: зруйновані будинки, знищену інфраструктуру, заміновані вулиці та тротуари. Віримо, що Україна вистоїть і дасть відсіч ворогу! Докладаємо максимум зусиль, щоб забезпечити надійний тил».

«Дякуємо усім небайдужим мешканцям Боратинської громади, а також організаціям, які долучилися до збору допомоги  – ГО «Волинський центр протидії корупції» (директор – Сергій Новицький), ГО «Медицина в дії» (директор – Наталія Круцько), благодійний фонд «Фонд Юрія Гупала «Віримо в Україну» (в.о. директора – Анатолій Шваб), група «Волонтери Волині з добром у серці» (Алла Демчук). Спільними зусиллями ми наближаємо нашу перемогу, адже вона залежить не лише від військових на фронті, а й від активності у тилу!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: