10:11, 25 Березня 2022

Багато території та можливостей: в ОВА очікують релокацію українських підприємств на Волинь

Перспективи економічного розвитку області, розвиток внутрішнього виробника та релокацію  українських  підприємств на Волинь задля підтримання економіки аналізували під час зустрічі щодо співпраці організації  K.FUND з Волинською ОВА.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Зокрема, до обговорення долучилися член наглядової ради K.FUND Raising Organization Limited, засновник холдингової компанії UFuture Василь Хмельницький, координатор гуманітарного фонду K.FUND на території Волинської області Олексій Кавилін, заступник голови Виконавчого комітету реформ Національної ради реформ Олександр Ольшанський, член Ради Директорів Асоціації Українського бізнесу в Польщі (м. Варшава). Власник компанії OPOS (м. Луцьк) Павло Вержбицький, засновник групи компаній «ВІЛІЯ», благодійної організації «Благодійний фонд «ВОЛИНЬ-2014» Євген Дудка та керівник консалтингової компанії Leader Group, спеціаліст з гуманітарних проектів по Волинській області Ольга Любченко.

Основний лейтмотив розмови – наразі регіонам, де дозволяє ситуація, необхідно максимально підтримувати економіку. Для цього необхідно, аби працювали всі підприємства області, а також могли розпочати працювати й ті, котрі переходять сюди з регіонів, де тривають активні бойові дії. Учасники зустрічі розповіли про своє бачення розвитку регіону та основні кроки, які необхідно для цього зробити.

«Ми перебуваємо в тилу. Тут ситуація спокійна та контрольована і ми повинні зробити все, аби направити в регіони необхідну допомогу. Це не тільки продукти харчування, а й ковдри, матраци, одяг. Разом із тим, треба не лише надавати допомогу, а й запускати економіку. Держава сьогодні створила максимально спрощені умови для ведення бізнесу. Тож на Волині ми усім раді, тим більше території вистачає, людей також», – зазначив голова ОВА Юрій Погуляйко.

Те, що Волинська область має багато можливостей для бізнесу, підтвердили й решта учасників зустрічі. Відтак, говорили про довгострокові кроки, які допоможуть підприємцям розвиватися на території Волині.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: