17:20, 23 Вересня 2020

Аудит сільськогосподарських земель на Волині триватиме до 15 жовтня

Питання проведення аудиту земель сільськогосподарського призначення у Волинській області за дорученням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка обговорили сьогодні, 23 вересня. Робоча нарада  відбулася під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Олександра Троханенка у режимі відеоселектору із головами райдержадміністрацій.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

«Термін проведення аудиту земель продовжено до 15 жовтня для того, щоб ті, хто не допрацював, мали можливість провести усі необхідні процедури. Нагадаю, основне завдання аудиту – детінізація земель, тому що якщо все буде оформлено відповідно до норм чинного законодавства – будуть збільшенні надходження до бюджетів»,– переконаний Олександр Троханенко.

За словами начальника управління агропромислового розвитку Юрія Горбенка, згідно результатів опрацювання наданих відомостей з районів, на сьогодні аудит земель проведено на 69,4 %. Інвентаризацію земель виконано на 100 % лише у Володимир-Волинському, Горохівському, Ковельському, Локачинському, Рожищенському та Турійському районах. Іншим районам потрібно ще працювати.

«Ми маємо зрозуміти одне – робота не завершена. У нас ще багато питань, які потрібно вирішити. До прикладу, відсутні проекти організації території земельних часток (паїв) у окремих районах. Також необхідно роз’яснювати громадянам інформацію щодо належного оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки та допомогти у їх оформленні», – наголосив Юрій Горбенко.

За даними сайту Головного управління Держгеокадастру у Волинській області, площа земель сільськогосподарського призначення станом на 01.01.2016 – 1046,7 тис. га, за даними аудиту земель – 1017,4 тис. га, за даними Держгеокадастру України – 1008,5 тис. га.

Загальна площа земель на Волині, де проведено аудит – 736,7 тис. га землі або 72 % від усього обсягу. Таким чином, з них найбільше землі перебуває у приватній власності – 479, 7 тис. га або 65 %. У комунальній власності – 145,5 тис. га або 20 %, а у державній власності – 111, 5 тис. га або 15 %.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: