11:27, 04 листопада 2020

Акумулятор для авто має бути якісним*

Велика кількість автовласників в Україні не цураються купувати для своїх авто контрафактні запчастини. Через свою дешевизну вони користуються досить високим попитом. Але найчастіше підроблена продукція не відрізняється високою якістю. Особливо помітно це в разі придбання контрафактних автомобільних акумуляторних батарей (АКБ), практично жодна з яких не буде відповідати заявленим параметрам. У підсумку термін експлуатації такого акумулятора буде значно меншим, ніж оригінального аналога, а бажання заощадити обернеться зайвими витратами.

Щоб купити акумулятор в Києві належної якості, і не бути обдуреним, фахівці наполегливо рекомендують звертатися в спеціалізовані магазини з відповідною репутацією. У такому випадку Ви отримуєте не тільки гарантії якості, а й можливість повернути витрачені кошти, якщо товар виявиться бракованим.

Як вибрати якісний акумулятор

Достатньо часто власники авто роблять помилки при придбанні акумулятора, та у підсумку залишаються незадоволеними придбанням. У подібну ситуацію потрапляють зазвичай ті, хто в першу чергу орієнтується на ціну, а не на технічні та інші характеристики. Отже, які ж параметри важливі при покупці АКБ? Перше, на що варто звернути увагу – це номінальна потужність акумулятора. Тут варто розуміти, що чим вище подібні показники, зокрема, місткість батареї, максимальний струм розряду при низьких температурах і номінальна напруга, тим краще. Однак й вартість акумуляторів буде рости паралельно зростанню показників цих характеристик.

Також перед покупкою пристрою потрібно враховувати такі критерії вибору, як розміри акумулятора і спосіб його кріплення. Важливим моментом може виявитися і розташування клем на кришці АКБ. Адже довжина проводів на деяких моделях автомобілів буває недостатньою.

Де гарантовано придбати якісний акумулятор

За словами фахівців, крім технічних характеристик на вартість акумуляторів для машин впливає їх якість. Профільні магазини Києва люблять завищувати ціни на такі товари. Тому найкращим варіантом для автовласника буде звернутися в автомагазин компанії АТЛ. Тут представлена на 100 % оригінальна продукція високої якості за демократичною ціною. Товари, зокрема, можна замовляти і на сайті фірми. Тут у кожного є можливість отримати безкоштовно професійну консультацію фахівця з будь-яким питаннях, що цікавлять.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: