18:24, 05 Серпня 2026
Ковель приймав першість України з парастрільби з лука
Ковель вдруге цього літа приймає всеукраїнські змагання з цієї дисципліни. Під час відкриття міський голова Ігор Чайка зазначив, що для громади важливо, що організатори вкотре обирають саме Ковель і стадіон Транскордонного центру діалогу культур імені Гетьманів Ружинських місцем проведення такого масштабного спортивного форуму.
Про це повідомляють на сайті Ковельської міської ради.
«Ми раді, що чемпіонат України знову проходить у Ковелі. Це свідчить про довіру до нашого міста та його спортивної інфраструктури», – сказав Ігор Чайка.
Попри спекотну погоду, лучники продемонстрували високий рівень підготовки. Організатори сподіваються, що вони не лише досягли бажаних результатів, а й повезуть із Ковеля приємні враження.
За підсумками чемпіонату найкращі спортсмени отримають шанс увійти до складу національних збірних команд України.
Ці змагання стали ще одним підтвердженням того, що Ковель є містом, відкритим для великих спортивних подій та розвитку параспорту.


















Залишити відповідь