22:45, 03 Липня 2026
На території Шацького Національного природного парку виявили факти порушення природоохоронного законодавства
1-2 липня, під час проведення заходів, спрямованих на виявлення та запобігання порушень природоохоронного законодавства та збереження водних біоресурсів, спеціалісти Державної екологічної інспекції у Волинській області виявили факти використання та розміщення заборонених знарядь лову.
Про це у «Фейсбук» повідомляє Державна екологічна інспекція у Волинській області.
Заходи проводилися на території Шацького НПП зокрема на озерах Пулемецьке, Чорне Мале, Світязь та Карасинець.
Під час обстеження водойм державні інспектори виявили та вилучили 19 сіток загальною довжиною більше 1000м, а також 1 ятер.
«Нагадуємо, що відповідно до вимог природоохоронного законодавства, використання заборонених знарядь лову є порушенням правил рибальства та тягне за собою адміністративну, а в окремих випадках і кримінальну відповідальність.
Такі дії передбачають: накладення штрафів, конфіскацію незаконних знарядь лову, відшкодування збитків, завданих державі, притягнення винних осіб до відповідальності згідно з чинним законодавством.
Екоінспекція закликає громадян бути небайдужими!
Якщо ви стали свідками: незаконних рубок лісу чи зелених насаджень, стихійних сміттєзвалищ, самовільного зайняття земель у прибережних захисних смугах, забруднення земель чи водойм – повідомте про це: vol@dei.gov.ua, гаряча лінія: (0332) 72-33-96, вебресурс або застосунок «ЕкоЗагроза» ecozagroza.gov.ua», – йдеться у повідомленні.










Залишити відповідь