13:34, 23 Червня 2026

У Ківерцівській громаді розведене багаття перекинулося на господарську споруду

Учора в селі Бодячів Ківерцівської громади звичайне багаття, яке розвів на подвір’ї 72-річний місцевий мешканець, перекинулося на господарську споруду.

Про це у «Фейсбук» повідомляє ГУ ДСНС України у Волинській області.

Повідомлення про пожежу надійшло на лінію 101 22 червня о 16:15. О 16:43 рятувальники з Ківерець і Луцька, які прибули за викликом, ліквідували займання. Вигоріло 0,1 га сухої трави. Полум’я пошкодило покрівлю й стіну на незначній площі, завдяки рятувальникам вдалося запобігти знищенню будівлі вогнем.

«На громадянина склали адмінпротокол за порушення правил пожежної безпеки (ст. 175 КУпАП).

Через суху погоду ризик миттєвого поширення вогню зараз надзвичайно високий! Будьте максимально обережними, не паліть суху траву», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: