13:05, 18 Червня 2026

Столиця росії знову під ударами, на московському НПЗ догорають резервуари

осійська столиця знову перебуває під ударами, на московському нафтопереробному заводі догорають резервуари.

Про це керівник Центру протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони України Андрій Коваленко повідомив у “Телеграмі”.

москва продовжує бути під ударами – тепер це стабільність через те, що путін не хоче завершувати війну. московський НПЗ, догорають резервуари, все небо в чорному диму”, – зазначив Коваленко.

“Дякуйте путіну і собі за те, що голосували за нього, росіяни. путін більше не гарант вашої безпеки, він запросив війну в кожне російське місто, і в москву”, – додав керівник ЦПД.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: