11:38, 11 Березня 2026
Бібліотеки Луцької громади отримали унікальне видання фотокниги про Маріуполь
Чотири примірники унікального видання – фотокниги «Мій Маріуполь та світ довкола» отримали в подарунок бібліотеки Луцької міської територіальної громади від автора, підполковника української армії Мирослава Кобилянського.
Про це повідомили у Луцькраді.
Це велике чотиримовне видання, що підсумовує творчу діяльність автора в період проведення Операції об’єднаних сил на сході України.
Книга відома у 38 країнах світу на чотирьох материках – Євразії, Австралії, Північній Америці та Антарктиді.
«У цій книзі я зібрав власні світлини Маріуполя, створені в час його розквіту. Зафіксував у пам’яті через об’єктив фотокамери міські етюди, людей, архітектуру, буденність і святковий настрій, простори нічного Маріуполя, сталевий моноліт, морський бриз та легкий ранковий подих Надазов’я. Колаж зі світлин щасливого міста нахабно спотворили окупаційні війська, які принесли руйнування і смерть загарбницькою війною російської федерації проти України», – за словами автора.
Запрошують до прочитання цієї книги – розповіді про Маріуполь, місто, що стало символом мужності, незламності та стійкості України.













Залишити відповідь