11:12, 25 Грудня 2025
Юні танцюристи із Рожищенської громади здобули нагороди на міжнародному конкурсі у Львові
Юні танцюристи Зразкового художнього колективу ансамблю танцю «Росинка» Рожищенського Будинку дитячої творчості гідно представили рідний край на міжнародній мистецькій арені та вибороли дві перші премії на Міжнародному конкурсі «Зірковий парад 2025», що відбувся у Львові.
Про це повідомляє Рожищенська міська рада.
За перемогою – наполеглива праця, багатогодинні репетиції та щира відданість танцю. Про шлях до успіху своїх вихованців емоційно розповіла їхня наставниця Алла Ковальчук.
«У кожної медалі є дві сторони… Одну бачать всі – результат роботи. Вона гарна, блискуча… А інша? Тут усе набагато важче. На іншій стороні шлях досягнення того блискучого результату. Тут все – і сльози, і істерики, і багатогодинні репетиції в танцювальному залі… Але це того варте! Вони це зробили! Дві перші премії на міжнародному конкурсі. Вітаю дітей та батьків. Люблю, ціную, поважаю», – каже вона.
Перемога юних танцюристів – це результат спільної праці дітей, керівника колективу та батьків, а також ще одне підтвердження високого рівня розвитку дитячої творчості у громаді.
“Щиро вітаємо переможців і бажаємо нових яскравих виступів та звершень!”, – йдеться у повідомленні.












Залишити відповідь