12:35, 15 Квітня 2025
У заказнику «Чаруків» виявили підводне браконьєрство
14 квітня старшим державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища під час проведення заходів по боротьбі з браконьєрством у темну пору доби виявили факт незаконного підводного полювання поблизу села Чаруків Луцького району.
Про це у «Фейсбук» повідомляє Державна екологічна інспекція у Волинській області.
Двоє осіб здійснювали підводне полювання із використанням підводних рушниць на території орнітологічного заказника місцевого значення «Чаруків» у період нересту.
На місце події викликали слідчо-оперативну групу. Триває досудове розслідування.
«Правоохоронці вилучили заборонені знаряддя лову, а також незаконно добуті водні біоресурси, а саме:
п’ять линів,
дві щуки.
Орієнтовна сума завданих збитків становить близько 70 тисяч гривень
Нагадуємо! За незаконний вилов водних біоресурсів передбачено покарання – від адміністративних штрафів до кримінальної відповідальності, а також відшкодування завданих збитків», – йдеться у повідомленні.

Теги:
браконьєрство








Залишити відповідь