11:38, 24 Грудня 2024

Діти пільгових категорій Луцької громади побували на новорічному театралізованому святі у Палаці учнівської молоді

Напередодні улюблених дитячих свят – Різдва та Нового року –  у Палаці учнівської молоді відбулося перше новорічне дійство із великої програми заходів для дітей пільгових категорій, які мешкають у Луцькій громаді. На свято завітали діти-сироти, діти з неблагополучних сімей та діти, позбавленні батьківського піклування.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Із теплим привітальним словом до присутніх звернулася заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк. Вона наголосила, що різдвяні та новорічні свята – це казка для всіх, а особливо для дітей. Тому напередодні цих чарівних днів їх запросили до Палацу учнівської молоді.

«Дорогі діти, на жаль, у цей святковий час третій рік поспіль у нас є смуток і тривога, пов’язана з війною. Але я хочу, щоб ви пам’ятали завжди, що дорослі турбуються про вашу безпеку, про ваш комфорт і хочуть подарувати вам частинку радості, добра і світла», – сказала Ірина Чебелюк.

Присутні переглянули виставу “Свято зірки Або здійснення бажання”. Юних глядачів захопив цікавий сюжет і гра учасників зразкового театрального  колективу “Чудодії”. За жанром це музична драма, яка розповідає про те, що людина не мусить чекати на здійснення бажань, звертаючись до зірки, а самостійно і впевнено йти до своєї мети.

«У музичному жанрі з нами працювала Софія Кушнір, вона написала п’ять пісень. Фінальну пісню створив наш композитор Геннадій Гусенцев. Хореографія – Вікторії Дубровської, зокрема, це танець розбійників. Режисер Віталій Герасимлюк поставив бій на шпагах», – розповів про виставу керівник театрального колективу “Чудодії” Віктор Луговський.

Присутні у залі діти та члени їхніх сімей із захопленням поринули у музичне театральне дійство і отримали велике задоволення від перегляду п’єси. По завершенню святкової програми кожен юний глядач отримав солодкий подарунок від Луцької міської ради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: