10:11, 22 листопада 2024

У Луцькій громаді відбудуться заходи до Міжнародного дня людей з інвалідністю

До Міжнародного дня людей з інвалідністю у Луцькій міській територіальній громаді відбудеться ряд заходів.

Про це йдеться на сайті Луцькради.

Зокрема, у листопаді-грудні в комунальних підприємствах охорони здоров’я відбудеться місячник «Зверни увагу на людину із інвалідністю».

У грудні в бібліотеках нашої громади відбудеться цикл відкритих переглядів літератури «З вірою у любов та милосердя», «Книжки, що допомагають жити».

У закладах культури Луцької міської територіальної громади відбудуться тематичні заходи з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.

4 грудня в Палаці культури міста Луцька – благодійний захід «Янголята у колі друзів» за участі громадської організації «Спілка батьків інвалідів з розладами аутичного спектру».

Окрім цього, в закладах освіти Луцької міської територіальної громади відбудуться тематичні заходи, виставки літератури та благодійні акції, присвячені Міжнародному дню людей з інвалідністю.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: