19:03, 13 Січня 2024

У Рожищі засідала комісія з питань ТЕБ та НС у зв’язку зі смертю від лістеріозу жителя громади

У Рожищенській міській раді відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рожищенської ТГ під головуванням Рожищенського міського голови Вячеслава Поліщука.

Про це повідомляють на веб-сайті Рожищенської міськради.

Засідання комісії зібрали з приводу виникнення в громаді надзвичайної ситуації карантинного характеру, пов’язаної з виявленням рідкісної інфекційної хвороби лістеріоз у жителя села Тихотин, що призвела до летального випадку.

Члени комісії заслухали та обговорили інформацію лікаря-епідеміолога Луцького районного відділу ДУ «Волинський ОЦКПХ МОЗ» Миколи Демидюка щодо виявленого летального випадку цієї рідкісної інфекційної хвороби та проведення епідеміологічного розслідування в осередку захворювання, узгодили чіткий та злагоджений план дій усіх відповідних служб щодо запобігання поширенню цієї хвороби.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: