20:20, 12 Січня 2024
Волинянина судитимуть за зберігання дитячої порнографії
Прокурори Ківерцівського відділу Луцької окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про умисне одержання 43-річним жителем міста Ківерці доступу до дитячої порнографії з використанням інформаційно-телекомунікаційних систем та умисне її зберігання ним без мети збуту чи розповсюдження (ч. 1 ст. 301-1 КК України).
Про це повідомляє прес-служба Волинської обласної прокуратури.
За даними слідства, у листопаді 2022 року чоловік із мережі Інтернет завантажував на власний комп’ютер та зберігав на жорсткому диску зображення і відеофайли, що містять дитячу порнографію.
Досудове розслідування: відділ поліції № 1 (м. Ківерці) Луцького РУП ГУНП в області.
Довідково: згідно із санкцією ч.1 ст. 301-1 КК України, за умисне одержання доступу до дитячої порнографії з використанням інформаційно-телекомунікаційних систем чи технологій, умисне її зберігання без мети збуту чи розповсюдження передбачене покарання до шести років позбавлення волі.
Теги:
дитяча порнографія
Залишити відповідь