17:55, 06 Жовтня 2023

У Луцьку муніципали виявили палія сухої трави

На гарячу лінію «Група швидкого реагування» департаменту муніципальної варти Луцької міської ради щоденно надходять десятки скарг та звернень небайдужих громадян щодо порушення Правил благоустрою чи адміністративних правопорушень, що допомагає нам оперативно і по суті вирішувати ті чи інші проблеми.

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міськради у «Фейсбук».

Цього разу, завдяки дзвінку одного із свідомих мешканців громади, вдалося виявити палія, що здійснював спалювання сухої трави на вулиці Володимирській у місті Луцьку. Таке самовільне поводження із вогнем на відкритому просторі може мати вкрай непередбачувані наслідки. Отож, на громадянина, який здійснив адміністративне правопорушення, інспектор департаменту склав протокол за ст. 152 КУпАП.

«Вкотре наголошуємо, що спалювання промислових чи побутових відходів, гілля, листя тощо на території луцької міської територіальної громади є порушенням п. п. 2.5.5.1.16 та тягне за собою адміністративне покарання у вигляді накладення штрафу від 340 до 1700 гривень.

Якщо Ви стали свідком схожих правопорушень, просимо повідомляти за телефонами гарячої лінії ГШР, щодня з 06:00 до 22:00: 067-0000-679, 066-102-1-102 або надсилати фото чи відео порушень за допомогою зручних для Вас месенджерів: Viber, Telegram, WhatsApp», – йдеться у повідомленні.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: