17:22, 04 Вересня 2023
На Волині судитимуть посадовців, які «нагріли» майже 395 тисяч гривень на генераторі
Посадовців Державної установи Міністерства внутрішніх справ України на Волині судять за розтрату бюджетних коштів при закупівлі генераторів.
Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.
Прокурори Волинської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення начальником та уповноваженою особою із закупівель однієї з державних установ Міністерства внутрішніх справ України по Волинській області розтрати чужого майна у великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем в умовах воєнного стану, а також службового підроблення за попередньою змовою групою осіб (ч. 4 ст. 191 ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 366 КК України).
За даними слідства, у грудні 2022 року посадовці, внісши недостовірні відомості в офіційні документи та не дотримавшись процедури закупівлі без застосування відкритих торгів, придбали у приватного підприємства для установи дизельний генератор, середня ринкова вартість якого була на майже 395 тисяч гривень меншою.
Через такі незаконні дії розтратили бюджетні кошти.
Досудове розслідування: ТУ ДБР у м. Львові.
Залишити відповідь