15:05, 17 Квітня 2019

У Луцьку порушниця правил паркування заплатила штраф. ФОТО

Перший штраф за порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів у місті Луцьку, зафіксоване в режимі фотозйомки (відеозапису) оплатила свідома громадянка, яка здійснила зупинку свого транспортного засобу на пішохідному переході на вул. Богдана Хмельницького, що у місті Луцьку.

Про це повідомляють муніципали на своїй сторінці у “Фейсбук”.

Водій вчинила порушення п.15.9 «г» Правил Дорожнього руху України та ч.3 ст.122 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Сума штрафу за порушення зазначеної статті складає 510 гривень.

Громадянка скористалась пільговим періодом сплати штрафу, передбаченим ст. 300-1 КУпАП, тобто можливістю сплати 50 % штрафу у 10-денний термін з моменту вчинення порушення (дати, вказаної в повідомлені про притягнення до адміністративної відповідальності).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: