17:33, 26 Вересня 2018

На Волині п’яні лісопорушники напали на лісову охорону

На Маневиччині – напад на лісову охорону через виявлену крадіжку деревини. Інцидент стався учора ввечері, 25 вересня. Ситуація вкрай кричуща. Працівники лісової охорони ДП «Колківське ЛГ» виявили крадіжку готової лісопродукції у Тельчівському лісництві лісгоспу. Крали деревину прямо на ділянці, де проводиться заготівля.

Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Двоє чоловіків (як згодом вдалося встановити – жителі с. Матейки Маневицького р-ну) навантажили на підводу чотириметрові колодки і почали втікати. Не зупинило лісопорушників навіть те, що їх безпосередньо на місці злочину виявив працівник ДЛО, який навіть встиг зробити фото.

Про факт повідомили керівництво підприємства. Розпочали стеження за порушниками. Виявити тих же чоловіків вдалося у сусідньому кварталі Тельчівського лісництва. Проте і це не зупинило крадіїв. Вони ніяк не хотіли мирно визнати свою провину. Очевидно, «розігріті» спиртним, лісопорушники вирішили розібратися з лісовою охороною за те, що їм завадили завершити розпочату справу і напали на них. У результаті бійки працівник групи оперативного реагування ДП «Колківське ЛГ» потрапив у лікарню. Проте порушників таки вдалося затримати і передати працівникам поліції, які прибули на місце за викликом.

За фактом тривають слідчі дії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: