18:24, 06 Березня 2023
За тиждень на Волині від COVID-19 одужали 357 осіб
За тиждень з 27 лютого по 5 березня на Волині зареєстрували 313 випадків захворювання на COVID-19 (серед них 45 – діти та 10 медичних працівників). Захворюваність перебуває на рівні попереднього тижня.
Про це повідомили у ДУ «Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», йдеться на веб-сайті Волинської ОДА.
Зокрема, у Луцькому районі захворіли на коронавірусну інфекцію 111 людей, у Володимирському – 86, у Камінь-Каширському – 22, у Ковельському – 94.
Усього станом на 6 березня 2023 року в області зареєстрували 158 462 випадки.
Одужало – 155 372 особи, з них за минулий тиждень – 357.
Загалом в області зафіксували 2 524 летальних випадків. Попереднього тижня від недуги помер 72-річний чоловік з Ковельського району. Він мав хронічні супутні захворювання та не був вакцинований проти COVID-19.
Варто зазначити, що на Волині триває вакцинальна кампанія проти коронавірусної інфекції. Так, впродовж звітного тижня провели 300 щеплень.
Загалом в області здійснили 762 262 щеплення.
Волинь забезпечена в достатній кількості вакцинами «CoronaVac», «Comirnaty/Pfizer-BioNTech» та «Janssen (Johnson & Johnson)».
Також наявна вакцина від «Comirnaty/Pfizer-BioNTech» для дітей віком від 5 до 11 років. В області цією вакциною щеплені 188 дітей від 5 до 11 років.
Адреси та контакти найближчого центру або пункту вакцинації від COVID-19 можна знайти тут або зателефонувати сімейному лікареві, педіатру чи піти в найближчу поліклініку.
Теги:
коронавірус на Волині
Залишити відповідь