12:38, 20 Травня 2020

За фактом ДТП у Луцьку поліція розпочала кримінальне провадження

Учора, 19 травня, на вулиці Конякіна у Луцьку, зіткнулися фургон «Volkswagen Caddy» та легковик «Daewoo Lanos». Внаслідок ДТП пасажир легковика отримав травми. За цим фактом поліція розпочала кримінальне провадження.

Про це йдеться на сайті Волинської поліції.

Дорожньо-транспортна пригода сталася після 15 години. За кермом фургону «Volkswagen Caddy» перебував 57-річний житель обласного центру. Водій допустив зіткнення із легковиком «Daewoo Lanos» під керуванням 61-річного лучанина. Внаслідок ДТП 43-річний пасажир легковика отримав травми, однак не госпіталізувався.

За фактом автопригоди слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст.286 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає, зокрема, штраф від 3,4 тис. грн. до 8,5 тис. грн., або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: