10:40, 12 Жовтня 2023

Ворог атакував Одещину дронами: пошкоджена припортова інфраструктура і житлові будинки

В Одеській області внаслідок влучання ворожих БпЛА Shahed-131/136 пошкоджені складські будівлі у припортовий зоні на півдні, а також приватні будинки. Одна людина постраждала.

Про це у «Фейсбук» повідомляє Оперативне командування «Південь».

«Нічна атака ворога з використанням чергової партії ударних безпілотників в нашій зоні відповідальності знов була спрямована по припортовій інфраструктурі Подунав’я. Намагаючись обійти системи ППО, дрони-камікадзе прямували з різних напрямків, використовуючи складні траєкторії і особливості ландшафту», – зауважили в ОК «Південь».

4 БпЛА Shahed-131/136 були знищені у Миколаївській області, 10 – на Одещині.

«Влучанням пошкоджені складські будівлі у припортовий зоні на півдні Одещини.

А також приватні будинки мирних мешканців.

Виниклі пожежі оперативно ліквідували вогнеборці. Попередньо відомо про 1 поранену цивільну особу», – підкреслили в ОК «Південь».

Як повідомив у «Телеграм» голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер, в Ізмаїльському районі зафіксували пошкодження припортової інфраструктури та житлових будинків. На місці виникли пожежі, їх вже ліквідували.

“Постраждала одна людина. Жінка 1935 р.н. отримала термічні опіки. Нині вона перебуває у лікарні та отримує всю необхідну медичну допомогу”, – підкреслив Кіпер.

Сили протиповітряної оборони знищили цієї ночі 28 із 33 ворожих безпілотників типу Shahed, якими російські агресори цієї ночі атакували Україну.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: