14:08, 17 Січня 2026

Уночі росіяни атакували об’єкти видобутку Нафтогазу

Упродовж поточного тижня агресор здійснив шість атак на інфраструктуру Групи Нафтогаз, остання атака сталася в ніч проти 17 січня.

Про це повідомляє голова правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Корецький у «Фейсбук».

“Тільки за цей тиждень ворог шість разів атакував різні обʼєкти Групи Нафтогаз. Цієї ночі – черговий удар по обладнанню, яке забезпечує видобуток природного газу. На щастя, постраждалих немає. На місці працюють фахівці, які оцінюють масштаб пошкоджень”, – написав Корецький.

Він наголосив, що через постійні атаки на газову інфраструктуру є наслідки для видобутку, які Нафтогаз змушений компенсувати за рахунок збільшення обсягів імпорту.

“Користуючись аномальними погодними умовами, ворог посилює удари по цивільній інфраструктурі, намагаючись позбавити нас тепла, створити нестерпні умови життя. Всі служби Нафтогазу працюють у посиленому режимі”, – додав Корецький.

Як повідомлялося, за словами першого віцепрем’єр-міністра, міністра енергетики Дениса Шмигаля, в Україні є запаси пального на понад 20 діб, запасів газу також достатньо для забезпечення потреб споживачів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: