18:53, 24 Жовтня 2025
Угорщина шукає шляхи обходу санкцій США проти російських нафтових компаній
Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що Будапешт працює над пошуком способу обійти санкції Сполучених Штатів проти нафтових компаній росії.
Як передає «Укрінформ», про це він сказав в інтерв’ю державному радіо Kossuth, повідомляє Reuters.
Угорський прем’єр повідомив, що він обговорив санкції Вашингтона проти російських «Лукойлу» і «Роснефті» із угорською нафтогазовою компанією MOL.
«Ми працюємо над тим, як обійти ці санкції», – сказав Орбан.
У матеріалі йдеться, що нафтопереробні заводи MOL в Угорщині та Словаччині, загальною потужністю у 14,2 мільйона тонн нафти на рік, залежать від російської нафти, що транспортується трубопроводом «Дружба».
Словацька дочірня компанія MOL Slovnaft заявила у четвер, що аналізує можливий вплив на свою діяльність санкцій США, що мають набути чинності наприкінці листопада.
Торік MOL зіткнулася із проблемами у постачанні, коли Україна запровадила санкції проти «Лукойлу». Компанія уклала угоди про придбання прав власності на обсяги сирої нафти, на які вплинули обмеження, на білорусько-українському кордоні, щоб зберегти постачання.








Залишити відповідь