12:36, 09 Квітня 2025

У Володимирі волонтери зі Швеції передали ноутбуки для художньої школи

У нашу громаду завітали волонтери з міста Карлстад (Швеція) – пані Анна, пані Осса, пан Ульф та пан Бьйорн, які передали 12 ноутбуків для Володимирської дитячої художньої школи імені Миколи Рокицького.

Про це йдеться на сайті міста Володимира.

Навчальний заклад активно розвивається й прагне впроваджувати нові напрямки у навчанні. Одним із таких кроків є відкриття класу графічного дизайну – сучасного напрямку, що дозволить учням опановувати цифрове мистецтво та здобувати актуальні навички для майбутньої професії.

Проте для реалізації цього проєкту школа потребувала технічного забезпечення. Саме тому друзі зі Швеції вирішили підтримати ініціативу та надали ноутбуки, які стануть основою для навчання юних художників і дизайнерів.

“Щиро дякуємо шведським волонтерам за важливу підтримку, яка допоможе створити сучасний освітній простір і відкриє нові можливості для творчого розвитку та професійного зростання дітей!”, – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: