16:07, 06 Грудня 2025
У Володимирі відбулися урочистості до Дня Збройних Сил України
5 грудня у Міжнародний день волонтера та напередодні Дня Збройних Сил України у Центрі культурних послуг Володимира відбулись урочисті заходи.
Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.
На святкуванні були присутні керівництво громади на чолі з міським головою Ігорем Пальонкою, очільники району, військовослужбовці, правоохоронці, духовенство, представники ветеранських та волонтерських організацій, сім’ї захисників та небайдужі мешканці міста.
Захід розпочався з хвилини мовчання на знак вшанування пам’яті полеглих Героїв та звучання Державного Гімну України. Міський голова Ігор Пальонка звернувся до присутніх, висловивши глибоку вдячність захисникам, ветеранам і всім, завдяки кому український народ досі є вільним.
“Сьогодні шлемо слова вдячності і вітання для наших Збройних сил України та волонтерів. Дякуємо нашим мужнім і незламним воїнам, які перебувають на лінії фронту в бліндажах, в окопах, обороняючи державні кордони та виборюючи незалежність нашої України і дають надію на мирне майбутнє. Це люди, які щодня, дивлячись в очі смерті, роблять все для того, щоб вигнати підлого ворога з нашої землі.
Ми з нетерпінням чекаємо на усіх Захисників, які перебувають у ворожому полоні чи вважаються зниклими безвісти та спільно молимось про їхнє повернення додому. Вічна пам’ять воїнам, які віддали найцінніше – своє життя задля вільного життя в Україні. Ми не маємо права забути їхній подвиг. Слава ЗСУ, слава Україні!”, – звернувся до присутніх Ігор Пальонка.
Під час урочистостей міський голова відзначив подяками та пам’ятними подарунками близько 40 військовослужбовців — бійців 14-ї та 100-ї бригад, ЗРП, 6-го прикордонного загону, а також ветеранів, учасників бойових дій та волонтерів.
Володимирська громада й надалі залишатиметься разом зі своїми Захисниками — і на передовій, і в тилу. Ми будемо підтримувати, допомагати, робити все, щоб Українська армія була сильною, а кожен добрий вчинок ставав кроком до нашої спільної Перемоги. Наші воїни залишаються символом незламності й мужності, доводячи усьому світу, що сила духу українського Захисника здатна долати найтяжчі випробування.
Цю віру в Перемогу підтримала й сила нашої культури: святкову програму підготували працівники ЦКП, творчі колективи міста та гості громади. Ніхто не залишився байдужим, споглядаючи перфоменс від курсантів та працівників центру, виступів народного аматорського вокального ансамблю «Сузір’я», зразкового ансамблю народного Танцю «Веселка» Центру позашкільної освіти, українського етнічного гурту «Бужани», ансамблю народної пісні «Горлиця», акторки народного аматорського театру «Відродження» Оксана Трикуш, хореографічного колективу «Юність», народного аматорського колективу народної пісні «Розмай» та солістки й художньої керівниці ЦКП Аліни Назарчук, яка презентувала присутнім власну пісню, присвячену своєму полеглому чоловіку-Захиснику. Навіть попри важку втрату вона не зламалася, не здалася і продовжує розвиватись у творчості, як заповідав їй коханий.









Залишити відповідь