16:57, 10 Жовтня 2024
У Володимирі привітали з днем народження доньок полеглих захисників
10 жовтня відзначають свої дні народження діти загиблих воїнів: першокласниця ліцею № 5 імені Анатолія Кореневського Тіна Дягілєва та учениця 7 класу ліцею № 3 Марійка Свись.
Про це повідомляє Нововолинська міська рада.
З шестиріччям привітати Тіну Дягілєву – доньку загиблого капітана Євгенія Дягілєва – до ліцею № 5 завітала керуюча справами міськвиконкому Ірина Лошенюк. Вручаючи подарунок, від імені громади та міського голови Ігоря Пальонки, Ірина Панасівна побажала дівчинці успіхів у навчанні, мирного неба, усмішок, які б супроводжували її щодня та наповнювали життя радістю і теплом.
Тато Тіни проходив службу у лавах Луганського прикордонного загону. Серед побратимів завоював шану своєю незламністю, вірністю справі та високим професіоналізмом. Помер Сергій Дягілєв від важкої хвороби у віці 28 років у лютому 2023 року. Похований на Федорівському кладовищі.
Цього ж дня секретар Володимирської міської ради Іван Юхимюк завітав до ліцею № 3, аби привітати з 13-річчям доньку загиблого солдата Олександра Свися – Марійку.
«Нехай кожен день приносить щасливі миті, а поруч будуть вірні друзі та любляча родина. Успіхів у навчанні, віри у свої сили та нових досягнень», – зазначив секретар міської ради у вітальному слові.
Навідник механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону, 41-річний солдат Олександр Свись загинув 23 липня 2023 року у Пологівському районі Запорізької області. Поховали воїна у селі Овлочин Оваднівської громади.
Залишити відповідь