09:13, 11 Серпня 2025

У Володимирі організували свято до Всесвітнього тижня грудного вигодовування

У неділю, 10 серпня відбувся захід з нагоди Всесвітнього тижня грудного вигодовування, у  парку «Слов’янський».

Про це у «Фейсбук» повідомляє КП «Володимирське ТМО».

Захід організували Володимирське ТМО та Володимирський ЦПМД спільно з Українською академією медицини грудного вигодовування за підтримки Володимирської міської громади.

Про старт ГВ, що відбувається, як правильно прикласти дитину до грудей розповіла Тетяна Тиханська – сімейна лікарка, консультантка з ГВ, членкиня УАМГВ. Також провела майстер-клас “Самодопомога при нагрубанні молочних залоз (лактостазі)”.

Про вплив ГВ на жіноче здоров’я розповіла присутнім Оксана Луків – лікар акушер-гінеколог Володимирського ТМО.

Про сон і грудне вигодовування немовлят доповіла Юлія Надворська – лікар-педіатр, медична директорка, членкиня УАПС.

Про післяпологову депресію у мами розповіла Марія Адамчук – психологиня Центру життєстійкості Володимир-Волинської громади.

Присутні отримали приємні призи.

«Дякуємо нашим чудовим спікеркам за знання, підтримку і щирість. І окреме спасибі всім матусям та вагітним, які прийшли, ставили запитання, ділилися досвідом і теплом.

Разом ми створюємо простір, де кожна мама може відчути: вона не одна», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: