16:57, 25 Березня 2024

У Любешеві відбулося перше засідання Молодіжної ради

22 березня відбулося перше засідання Молодіжної ради при Любешівському селищному голові. Розпочалося воно із хвилини мовчання в пам’ять про Ігоря Корецького, який на минулих Установчих зборах був обраний заступником голови Молодіжної ради.

Про це йдеться на сайті громади.

У порядку денному окреслили основні напрямки подальшої роботи Молодіжної ради, обрали заступника голови Молодіжної ради. Ним став Сергій Савчук, житель села Витуле. Окрім того, під час засідання молодь внесла ряд змін у Положення про Молодіжну раду при Любешівському селищному голові.

Необхідність внесення змін до Положення зумовлене підписанням селищним головою та ГО «Центр політичних студій» Меморандуму про співробітництво у впровадженні молодіжної політики на рівні громади в рамках реалізації проєкту «Активна молодь – сильна громада» та з метою більшого залучення молоді Любешівщини до вирішення питань соціально-економічного та культурного життя нашої громади.

Нагадаємо, у березні місяці цього року Любешівська селищна рада стала однією з переможців конкурсу на участь у проєкті «Активна молодь – сильна громада» серед 30-ти територіальних громад з  Волинської, Рівненської та Одеської областей. Цей Проєкт спрямований на підтримку Молодіжних рад, щоби вони стали спроможними, активними та впливовими у  прийнятті рішень соціально-економічного розвитку та сфери молодіжної політики громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: