19:55, 07 Лютого 2019
У Луцьку вперше розіграють благодійний «Respect CUP»
На майданчиках Волинського обласного ліцею з посиленою військовою підготовкою імені Героїв Небесної Сотні відбудеться перший благодійний дитячий турнір із футзалу «Respect CUP».
Турнір відбуватиметься 16-17 лютого.
Організатори розповіли, що змагатимуться команди у трьох вікових категоріях: U-7 (2012-2013 р. н. і молодші), U-9 (2010-2011 р. н. і молодші) та U-11 (2008-2009 р. н. і молодші).
Формат змагань добре знайомий для футзалістів: 8 команд кожної категорії будуть розбиті на дві групи. У перший день відбудуться матчі групового етапу, а в неділю зіграють фінальні поєдинки плей-оф у двох лігах.
Кожна команда матиме гарантовано 5 цікавих та захоплюючих ігор по 12 хвилин «брудного часу». Заявки приймають до 12 лютого.
Місце проведення — вул. Гулака-Артемовського, 13а.
Організатори — громадська організація «Футзальний клуб «РЕСПЕКТ», за підтримки Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО «Побратими України», благодійного фонду «Добро в серці», під егідою із Асоціації футзалу Волині – приготували усім без виключення учасникам турніру призи та цікаві сюрпризи.
Залишити відповідь