21:33, 24 Січня 2018

У Луцьку шукають перевізників на три автобусні маршрути

Оголосили конкурс на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування № 14, № 31 та № 32.

Про це стало відомо сьогодні, 24 січня, під час засідання міськвиконкому.

Член виконкому Михайло Щур зауважив, що у минулому році, коли піднімали ціну на проїзд, була мова про те, що на маршруті № 14 вартість перевезення одного пасажира становить 7 гривень:

«Є можливість того, що хтось із перевізників піде на конкурс для того, щоб при собівартості понад 7 гривень возити пасажирів за 4 гривні, і один лот буде для когось привабливим?», – поцікавився член виконкому.

Начальник управління транспорту та зв’язку Віктор Кукішев зазначив, що треба проводити додаткове обстеження, бо не готовий відповісти.

«Чи розглядаєте варіант альтернативного перевезення пасажирів з мікрорайону ДПЗ до поліклініки № 3, адже якщо не буде проведено конкурсу за маршрутом № 14, то є ризик зірвання перевезення пасажирів, які користуються поліклінікою на вулиці Стефаника», – запитав Михайло Щур.

Віктор Кукішев сказав, що конкурс ще не провели, можливо, з’явиться перевізник.

Михайло Щур наголосив, що таке рішення є вкрай невдалим.

Члени виконкому все ж підтримали проект рішення.

Нагаладаємо, від залізничного вокзалу більше не ходитиме одна із маршруток, також ліквідували два тролейбусні маршрути. 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: