22:54, 22 Грудня 2018

У Луцьку колядуватиме Ірина Федишин

Лучан та гостей міста запрошують на різдвяне шоу із Іриною Федишин. 

Концерт відбудеться 23 січня у драмтеатрі імені Т. Г. Шевченка.

Ірина Федишин, це колядки в сучасній обробці з фантастичними постановками номерів. Крім того Ірина виконає також найулюбленіші пісні.

“Ірину Федишин вважають музичним феноменом в українському шоу-бізнесі. Її музика заворожує і створює чудовий настрій. Ірина є автором більшості пісень, які виконує. Сьогодні в її творчості чимало яскравих кліпів, шість успішних альбомів. Співачка вже підкорила київську публіку, і проїхавшись туром зі Львова до Харкова і ще раз довела, що має велику любов публіки, — кажуть організатори. — Її шоу фахівці визнали одними з найкращих різдвяних проектів в Україні. Зовсім не дивно, тому що попередні шоу співачки пройшли в 80 містах з аншлагами. Концертна програма, над якою працювало відразу кілька режисерів-постановників. У кожному з блоків Ірина Федишин, яка вміє майстерно поєднувати сучасний музичний стиль і якісну пісню з українськими мотивами, постала абсолютно різною: від нарядів до жанрів у репертуарі”.

Співачка та її команда підготували для шанувальників масштабні декорації, світлове шоу, а також колоритні костюми. Практично кожна пісня супроводжувалася своєрідною театралізованою постановкою.

Початок — о 19:30. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: