18:55, 18 Квітня 2019

У луцькій арт-галереї представили результати дитячого конкурсу з писанкарства. ФОТО

У арт-галереї “Луцьк” відбулось відкриття 23-ї виставки “Писанковий дивосвіт”. На виставці були представлені творчі роботи, результати дитячого конкурсу із писанкарства.

Про це інформує Луцька міськрада.

Традиційно, організаторами виставки є департамент культури міської ради та луцька дитяча художня школа. На захід завітали секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, директор департаменту культури Тетяна Гнатів, директор дитячої художньої школи Іван Гаврилюк та юні майстри писанкарства.

“Щоразу, відвідуючи подібні виставки, із щирою заздрістю помічаю — які ж у нас талановиті діти! Які вони обдаровані, як витончено та тонко вони відчувають усю символіку та прихований, глибинний сенс, який ми вкладаємо у цей символ життя. Вони додають щось нове, експериментують та роблять усе для того, аби ці традиції, які завжди були властиві нашому народу, не просто збереглися, а знайшли свій новий поштовх до розвитку та збагачували наше життя. Дякуємо Господу Богу за те, що він дає нам можливість продовжувати справу, що має уже вікову історію та закріпилася у нашому народі. Творчість — це Божа іскра”, — звернувся до присутніх Григорій Пустовіт, подякувавши організаторам та учасникам конкурсу.

Згодом відбулось вручення відзнак та подарунків переможцям конкурсу.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: