09:13, 13 Березня 2024

У Луцьку стартував чемпіонат України з важкої атлетики

Учора, 12 березня, у Луцьку відбулось відкриття чемпіонату України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років.

Про це йдеться на сайті Волинської ОВА.

Змагання триватимуть до 16 березня. Участь у турнірі беруть понад 300 важкоатлетів, представників 22 збірних команд з усієї України.

Зокрема, Волинської, Рівненської, Тернопільської, Івано-Франківської, Луганської, Донецької, Вінницької, Житомирської, Дніпропетровської, Закарпатської, Кіровоградської, Хмельницької та Харківської областей.

Вже у перший день Чемпіонату волинянка Катерина Малащук встановила 5 рекордів: 2 у ривку, 1 в поштовху, 2 у сумі двоборства.

Вітала учасників змагань та перших призерів Чемпіонату України з важкої атлетики на Волині заступниця голови облдержадміністрації Мирослава Якимчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: