13:19, 12 Грудня 2019

У Луцьку п’яний водій зіткнувся з маршруткою

На вулиці Ковельській у Луцьку 11 грудня лучанин, що був напідпитку, зіткнувся із маршрутним таксі.

Про це повідомляє поліція Волині.

Так, близько 18 години по вулиці Ковельській автомобіль «ВАЗ 21102«, під керуванням 60-річного лучанина, зіткнувся із маршрутним таксі «Богдан», за кермом якого перебував 62-річний житель Луцька. Поліцейські встановили, що водій легковика перебував за кермом в стані алкогольного сп’яніння.

Через ДТП 54-річна пасажирка автомобіля ВАЗ 21102 отримала тілесні ушкодження. Її госпіталізували у відділення нейрохірургії міської клінічної лікарні.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху слідчі розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст.286 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає, зокрема, штраф від 3,4 тис. грн. до 8,5 тис грн, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: