15:57, 04 Вересня 2023
У Луцьку п’яний водій хотів відкупитися від патрульних
Про це повідомляють патрульні на своїй сторінці у “Фейсбук”.
Вчора, 3 вересня, перед комендантською годиною, під час патрулювання на вулиці Коперника, інспектори зупинили авто марки “Fiat”, яке рухалося з технічною несправністю. В автомобіля не світився задній габаритний ліхтар.
Під час перевірки документів поліцейські помітили у 45-річного водія ознаки алкогольного сп’яніння. Після чого охоронці порядку запропонували чоловіку пройти огляд на місці події, на що він відмовився.
Коли ж патрульні почали складати протокол за нетверезе кермування, водій підійшов до службового авто та запропонував їм неправомірну вигоду у сумі 1 000 гривень. Поліцейські попередили його, що такі дії тягнуть за собою кримінальну відповідальність. Проте порушника це не зупинило і він поклав до службового автомобіля кошти.
На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу. Тепер, окрім адміністративної відповідальності, чоловіка можуть притягнути ще й до кримінальної.
Залишити відповідь