13:34, 19 Липня 2023
У Луцьку діятимуть нові тарифи на послуги, що надає підприємство «Луцькспецкомунтранс»
Сьогодні, 19 липня, члени виконавчого комітету розглянули проект рішення про встановлення скоригованих тарифів на послуги, що надає Луцьке спеціальне комунальне автотранспортне підприємство «Луцькспецкомунтранс».
Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.
Через підвищення цін на паливо та комунальні послуги тариф на вивезення сміття зросте в середньому на 9,5 %. Для споживачів тариф збільшиться на 3,35 гривні. Зміни набирають чинності з 1 серпня цього року, їх встановили на рік.
Виконувачка обов’язки директора департаменту економічної політики Юлія Дацюк зазначила, що з 1 серпня вступає в силу Закон про повернення податку на додану вартість. На період воєнного стану підприємство сплачувало податок у розмірі 2 %, а з 1 серпня ПДВ повертається у розмірі 20 %.
Разом із коригуванням податків буде здійснено коригування витрат на паливо (бензин, дизель) відповідно до цін, передбачених укладеним Договором на їх постачання та враховуючи те, що на час дії воєнного стану на паливо встановлювали нульовий акциз і ПДВ у розмірі 7 % замість 20 %.
Також у чинному тарифі вартість матеріалів та вартість отриманих послуг відображається з врахуванням сум ПДВ, у плановому тарифі до сум витрат застосовано індекси зміни цін індивідуальної складової витрат для зменшення собівартості послуг (без ПДВ).
Для мешканців багатоквартирних будинків за послугу “вивіз сміття” тариф планують збільшити на 3 гривні 35 копійок і він становитиме не 35 гривень 12 копійок, як було раніше, а – 38 гривень 47 копійок на місяць з одного приписаного у квартирі жителя.
Для власників приватних будинків тариф може збільшитися на 3 гривні 78 копійок та становитиме 43 гривні 43 копійки з одного мешканця на місяць. Нині вартість – 39 гривень 65 копійок.
Також на 41 копійку планують підвищити плату за абонентське обслуговування. З 4 гривень 13 копійок до 4 гривень 54 копійок.
Теги:
«Луцькспецкомунтранс»
Липень 2022р. – 27,61грн. з людини (9-поверхівка).
Червень 2023р. – 52,68грн. з людини + 4,13грн. абонплата.
За рік вивезення сміття подорожчало більше, ніж в два рази. І ще підвищили?