20:57, 01 Жовтня 2025
У Ківерцівській громаді прощатимуться з Героєм Леонідом Ткачем
У четвер, 2 жовтня, на Волинь назавжди повертається «на щиті» захисник Леонід Ткач.
Про це повідомили на сторінці Ківерцівської міськради у “Фейсбук”.
Загинув Леонід Миколайович 8 листопада 2024 року при виконанні бойового завдання в районі населеного пункту Петрівка Покровського району Донецької області. 14 жовтня йому виповнилося б 50 років, але його життєпис зупинився на 49-річчі.
Маршрут траурної процесії (02.10.2025):
– 10:30 м. Ківерці – перехрестя вулиць Пилипа Орлика / Луцька (зупинка, молитва).
– м. Ківерці, вул. Пилипа Орлика – с. Журавичі, вул. Перемоги – поворот на с. Микове – (зупинка, молитва).
– с. Микове, вул. Незалежності, 29 – (зупинка, молитва біля батьківського дому).
– с. Микове, вул. Незалежності – с. Домашів, вул. Шевченка – вул. Вишнева, 12 – (рідна домівка, заупокійна молитва).
– Піша хода: с. Домашів, вул. Вишнева, 12 – вул. Шевченка – вул. Лесі Українки – Церква святих апостолів Петра і Павла, де відбудеться заупокійне богослужіння.
– Піша хода: вул. Лесі Українки – виїзд з села Домашів.
– Посадка на транспорт – с. Микове.
– Кладовище села Микове – поховання з військовими почестями.
«Просимо жителів громади взяти участь у вшануванні пам’яті та провести Героя в останню путь. Вічна пам’ять та слава захиснику України – Ткачу Леоніду Миколайовичу», – йдеться в дописі.
Залишити відповідь