20:48, 04 Червня 2024
У частині Луцька та прилеглих селах тимчасово відключать електроенергію
У середу 5 червня із 06:00 до 20:00 частково припинять подачу електроенергії у Луцьку та селах Липини, Прилуцьке повністю.
Про це у «Фейсбук» повідомляє ПрАТ «Волиньобленерго».
Причина: планові ремонтні роботи в електромережах.
«Перелік вулиць у Луцьку:
Захисників України, Конякіна, Кравчука, Соборності, Героїв-добровольців, Гущанська, пров. Гущанський, Карбишева, Яремчука Назарія, Воїнів-афганців.
Перелік вулиць у с. Липини:
Відродження, Європейська, Заньковецької, Травнева.
Повністю – село Прилуцьке.
У зв‘язку із проведенням робіт графіки погодинного відключення у м. Луцьк 5 червня застосовуватись не будуть.
Детально по адресах у режимі реального часу інформація про перерви відображається на офіційному сайті у розділі «Актуальна інформація про час початку та закінчення перерви електропостачання»», – йдеться у повідомленні.
Сумно! Москалі і колаборанти хочуть зламати нашу країну, людей, поступово готують до капітуляції. Але нічого в них не вийде, ми вистоїмо і переможемо.