09:14, 19 Січня 2025

Трамп розпочне масові депортації мігрантів наступного дня після інавгурації

Обраний президент США Дональд Трамп почне реалізувати план широкомасштабної депортації мігрантів вже наступного дня після інавгурації.

Про це повідомляє «The Wall Street Journal» з посиланням на джерела, передає «Укрінформ».

За інформацією видання, перший антимігрантський рейд, який триватиме цілий тиждень, планується в Чикаго. Міграційна та митна служба США направить до міста від 100 до 200 службовців.

Далі подібні рейди очікуються у Лос-Анджелесі, Нью-Йорку, Денвері й Маямі.

Видання Politico зазначає, що Трамп планує ухвалити низку відповідних указів у перший день у Білому домі.

Його команда розробляє, зокрема, національну декларацію про надзвичайний стан, що має надати додаткові повноваження й ресурси адміністрації для виконання обіцянки нового президента посилити безпеку кордону й депортувати мільйони нелегальних мігрантів.

Також готується указ, який позбавить дітей нелегальних мігрантів і осіб, котрі приїжджають у США на короткий термін, права на отримання громадянства за народженням, встановленого 14-ю поправкою до Конституції.

Як повідомлялося, під час президентської кампанії Трамп обіцяв запустити найбільшу програму депортації в американській історії.

Його інавгурація відбудеться 20 січня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: