22:44, 14 Жовтня 2025

Шкода державі на понад 600 тисяч гривень – на Волині судять чиновницю ГУ Держгеокадастру

Прокурори Спеціалізованої екологічної прокуратури Волинської області  скерували до суду обвинувальний акт щодо колишньої заступниці начальника Головного управління Держгеокадастру у Волинській області за фактом вчинення зловживання владою, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 КК України).

Про це повідомляє пресслужба Волинської обласної прокуратури.

Встановлено, що у 2017 році чиновниця, яка нині обіймає керівну посаду в одному з обласних управлінь Держгеокадастру в Україні, реалізувала оборудку із протиправної передачі у приватну власність земельної ділянки площею 1 га на території Боратинської сільської ради Луцького району в межах загальнозоологічного заказника «Гнідавське болото».

Унаслідок цих незаконних дій державі спричинено шкоду на понад 600 тисяч гривень.

Зауважимо, що після незаконної передачі у приватну власність ділянка була продана іншому покупцю. Нині вживаються заходи задля її повернення у державну власність.

Досудове розслідування та оперативний супровід: ТУ ДБР у Львові.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: