21:18, 24 Вересня 2025
Проєкт «Пліч-о-пліч» в дії: ветеран з Покровської громади проходитиме лікування у Володимирському ТМО
У рамках проєкту “Пліч-о-Пліч: Згуртовані громади” 23-го вересня зустріли ще одного ветерана з Покровської громади, який проходитиме лікування та реабілітацію у Володимирському ТМО.
Про це повідомляють на сайті міста Володимира.
42-річний Василь Ігнатюк з Краматорська, який боронив Україну від окупантів на сході, нині проходитиме діагностику та подальше лікування у стінах нашого медзакладу. Після певних процедур та обстежень, ветерана переведуть у відділення реабілітації. Там йому нададуть повний спектр необхідних послуг.
До слова, у серпні в рамках програми “Пліч-о-пліч”, лікування у нашій лікарні уже проходили двоє ветеранів. Очікується, що в жовтні прибуде ще двоє військових на реабілітацію. Також Володимирська громада влітку приймала на оздоровлення діток із Покровської громади.
“Дякуємо ветеранам за службу та бажаємо швидкого одужання і приємних вражень від перебування у нашій громаді!”, – йдеться у повідомленні.
Довідково: проєкт “Пліч-о-пліч: згуртовані громади” створений для об’єднання громад-партнерів з громадами-форпостами в рамках співпраці, відповідно до постанови КМУ від 31 січня 2025 року № 97 “Про реалізацію експериментального проєкту зі сприяння налагодженню системної взаємодії між територіальними громадами задля зміцнення єдності та стійкості у подоланні наслідків збройної агресії російської федерації проти України”.
Залишити відповідь